Odpowiedzialny biznes

Jesteśmy firmą, która funkcjonuje w zgodzie z obowiązującym prawem, w poszanowaniu norm społecznych i etycznych, a także zasad w biznesie. W swoich działaniach uwzględniamy interesy społeczne, ochronę środowiska, a także pozytywne relacje z różnymi grupami interesariuszy.

A o to jak w praktyce budujemy odpowiedzialny biznes:

Dbamy o środowisko naturalne

Nasze zakłady produkcyjne zostały zaprojektowane z myślą o poszanowaniu środowiska naturalnego. Do produkcji nawierzchni gumowych, ekologicznego granulatu oraz paliwa alternatywnego marki Rubtiler wykorzystujemy recykling zużytych opon gumowych. Ten proces pozwala nam na zmniejszenie eksploatacji złóż naturalnych oraz ograniczenia ilości odpadów, co korzystnie wpływa na otaczający nas świat, a zatem i na jakość naszego życia.

Dla nas ekologiczny styl życia i ochrona środowiska to coś więcej niż piękne słowa czy górnolotne deklaracje. Nie tylko mówimy o prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu – my to po prostu robimy.

Pomagamy potrzebującym

Mamy wielkie serce i chętnie się nim dzielimy. Wspieramy potrzebujące instytucje i osoby prywatne. Bierzemy udział w Runmageddonie i zbieramy fundusze dla podopiecznych fundacji CZERWONE NOSKI Klown W Szpitalu. Każdy przebiegnięty km to 1 zł dla chorych dzieci. Bierzemy również udział w Wielkiej Zbiórce Książek organizowanej przez Zaczytani.org, a także odpowiadamy na indywidualne prośby.

Pracujemy w modelu turkusowej organizacji

Zarządzamy firmą zgodnie z koncepcją turkusowej organizacji, która zapewnia szacunek, poczucie wartości i odpowiedzialności dla każdego. Tworzymy przyjazne środowisko pracy oparte na konstruktywnej rozmowie, zaufaniu i wymianie doświadczeń.

Edukujemy rynek

Od lat prowadzimy spotkania i warsztaty dla różnych grup interesariuszy – dla architektów, projektantów, dziennikarzy. W trakcie szkoleń prezentujemy m.in. nowinki ze świata designu, nowoczesnych technologii, trendy w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Dzielimy się wiedzą na temat branży, dostarczamy specjalistyczną wiedzę i materiały pomocnicze, np. trendbooki.